Announcement

Collapse
No announcement yet.

Росіянин хоче покращити свою українську

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Росіянин хоче покращити свою українську

Привіт всім! Мене звуть Григорій, 28 років, народився в Росії, але зараз живу та працюю в Чехії. Хочу "підтягнути" та покращити свою українську мову, тому що без постійної практики вона в мене нажаль згіршується. А я не хотів би її повністю зтратити. Тому, якщо тут знайдеться хтось, хто би міг мені допомогти, був би дуже вдячний. Навзаєм би міг розповісти багато цікавого про Європу, де я живу цілково майже 8 років. Зокрема про Німеччину, Голандію, Фінляндию та звісно Чехію. Всім гарно дякую та бажаю приємного вечора!

Originally posted by ReijoGer View Post
    ... вона в мене нажаль згіршується ...
    Хіба це можливо покращити порожню (збіднілу) макітру? Вона думкою багатіє, збагачується. Научись сначала грамотно говорить по-русски, чтобы исключить процессы деградации сознания, "улучшить", пополнить (обогатить) диалект, то есть вывести его на качественно інший рівень наукової думки ... особливо того професора зі Сполучених Штатів, у якого нічого вiтчизняного не може бути.
    Last edited by dmitri11; 07-01-2018, 06:41 AM.

Comment

Вибачте, але не розумію, к чому цей комент. Я хочу покращити свої знання української мови. Щодо російскої мови, я єю також володію, навіть на рівні рідної мови, тому що сам з Росії. Але це український/україномовний розділ форуму. К чому цей амеріканський професор? Він українознавець?

Comment

Зверни увагу на форум "гуртом", він провадиться українською мовою та розповсюджує матеріали для її популярізації.

Comment

Дуже вдячний!

Comment

Вибачте, але не розумію, к чому цей комент. Я хочу покращити свої знання української мови. Щодо російскої мови, я єю також володію, навіть на рівні рідної мови, тому що сам з Росії. Але це український/україномовний розділ форуму. К чому цей амеріканський професор? Він українознавець?
            Мова з жидівської нотацією ... політичні мотиви. Спрямована мова, яка далека вiд балаканини українця.
            Last edited by dmitri11; 07-02-2018, 10:43 PM.

Comment

Привіт всім! Мене звуть Григорій, 28 років, народився в Росії, але зараз живу та працюю в Чехії. Хочу "підтягнути" та покращити свою українську мову, тому що без постійної практики вона в мене нажаль згіршується. А я не хотів би її повністю зтратити. Тому, якщо тут знайдеться хтось, хто би міг мені допомогти, був би дуже вдячний. Навзаєм би міг розповісти багато цікавого про Європу, де я живу цілково майже 8 років. Зокрема про Німеччину, Голандію, Фінляндию та звісно Чехію. Всім гарно дякую та бажаю приємного вечора!

Привіт!
              Залюбки допоможу з українською!
              Звертайся!

Comment

Привіт, охоче допожу тобі не забувати українську мову, заодно й сам розімну мізки, так як спілкуюся російською мовою. Тож звертайся =)

Comment

Working...
                X