Announcement

Collapse
No announcement yet.

Son Zamanlarda Artan Aşırı Fake Profillerin Olayı Nedir?

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Son Zamanlarda Artan Aşırı Fake Profillerin Olayı Nedir?

Genelde kadın hesapları açıyorlar ve durum güncellemesinde "Where are you, hapinnes/love" tarzında şeyler yazıyorlar ve birdaha da girmiyorlar.Belliki bot veya tek kullanımlık fake hesaplar.Açıklama kısmındaki siteye ziyaretçi çekmeye çalışıyorlar.Açıklamada verdikleri site ise aşırı şüpheli birşey girmedim ama sanırım virüslü bir site.Interpals adminleri bunu nasıl oluyorda görmezden geliyorlar?

Sitedeki teknik sorunlar bir yana, bu tarz da birçok rahatsız edici şey var. Fakat site yönetiminden bunlara karşı bir hamle hiç görmedik. Haliyle şaşırtıcı birşey yok.

Daha öncesinde de Türkçe Forum spamlanmıştı. Bir troll tarafından uygurca başlıklar açılmıştı. Şu an Türkçe forumun 8. sayfası o başlıklarla dolu. Aşağıdaki bağlantıdaki konuda ekinox işin farklı bir yönüne de değinmiş. Kısacası toparlamam gerekirse: Interpals kullanıcılarının site yönetiminden destek ve yenilik talepleri nafile. Eğer Türkseniz daha da kötü bir pozisyondasınız.

http://forum.interpals.net/forum/for...an-var-m%C4%B1

Comment

Olayı siteyle ilgilenilmemesi tabi. Benim ilk girdiğim zamanlar böyle değildi. Belki de benden önceki daha da iyiydi, bilmiyorum. Sonuç olarak amaan..

Comment

Benimde çok başıma geldi ve çok aptalça bir şey aynı zamanda duvara link bırakıyorlar genelde ruslar bende o yüzden rusları engelledim

Comment

Working...
        X