Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sevgili hemcinslerim artık Türk erkeğini abaza göstermeyi bırakın

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Sevgili hemcinslerim artık Türk erkeğini abaza göstermeyi bırakın

Herhangi bir ülke vatandaşının Türkiye'yi ve Türkleri engellediğini gördüğümde hem üzülüyor,hem de böyle saçma sapan mesajları atan insanlarla aynı ülkede yaşadığım için utanıyorum. Burası bir dil,kültür ve arkadaşlık paylaşım sitesidir,bazılarının cinsel sapkınlıklarını sanal dünyada Türkiye'yi ve Türkleri rezil eder şekilde gösterme yeri değildir. Tanışmak için elbette mesaj atabilirsiniz birine ama her şeyin bir yolu yordamı ve usülü var.Herkese defalarca benzer mesajlar göndermenin bir manası yok. Karşınızdaki insan bir birey,potansiyel hayat kadını değil. Lütfen biraz dikkat yahu.

bende diyorum neden kimse dönmüyor herkes engellemiş türkleri

Comment

Bu başlıklar artık klasikleşti. İstisnasız her yıl birçok kere bu başlıklardan açılıyor. Yabancıları geçtim bizim millet de sürekli yarayı kaşıyor. Bunlarla boşuna zamanınızı harcayacağınıza yabancı forumlardaki tartışmalara katılıp, kendi karakterinizi orada belli edebilirsiniz. Anca o zaman bu kaygınız için bir adım atmış olursunuz. Bunun haricinde, bu sapkınların büyük çoğunluğu Kürt. O modern yabancılar başka konularda 'Türkiye sadece Türklerden ibaret değil' deyip, bu konuda Kürtleri hiç hesaba katmaması da ayrı bir ironi.

İzlenesi bir belgesel, tavsiye ederim:

https://youtu.be/zcq5uSMnGJw

Comment

Originally posted by elieshaa View Post
        Bu başlıklar artık klasikleşti. İstisnasız her yıl birçok kere bu başlıklardan açılıyor. Yabancıları geçtim bizim millet de sürekli yarayı kaşıyor. Bunlarla boşuna zamanınızı harcayacağınıza yabancı forumlardaki tartışmalara katılıp, kendi karakterinizi orada belli edebilirsiniz. Anca o zaman bu kaygınız için bir adım atmış olursunuz. Bunun haricinde, bu sapkınların büyük çoğunluğu Kürt. O modern yabancılar başka konularda 'Türkiye sadece Türklerden ibaret değil' deyip, bu konuda Kürtleri hiç hesaba katmaması da ayrı bir ironi.

İzlenesi bir belgesel, tavsiye ederim:

https://youtu.be/zcq5uSMnGJw
        Dogru. Kurdun umrunda mi Turkiye ve Turk erkeklerinin sapik olarak gorulmesi? Adamlar Turk pasaportunun avantajini sonuna kadar kullaniyor. Avrupa’da da ayni, kir dok yak yik tecavuz et sonra alman polisi yakalayinca Turkiye pasaportunu goster tamamdir bunu yapan bir “Turk” diye haberler yayilsin. Iste sirf bu yuzden ufak bir kurt devleti kurup bunlara kurt pasaportu vereceksin yaptiklari kendi ustlerine kalsin. Kis kis guluyorlardir.

Comment

Originally posted by BosphorusTaurus View Post

Dogru. Kurdun umrunda mi Turkiye ve Turk erkeklerinin sapik olarak gorulmesi? Adamlar Turk pasaportunun avantajini sonuna kadar kullaniyor. Avrupa’da da ayni, kir dok yak yik tecavuz et sonra alman polisi yakalayinca Turkiye pasaportunu goster tamamdir bunu yapan bir “Turk” diye haberler yayilsin. Iste sirf bu yuzden ufak bir kurt devleti kurup bunlara kurt pasaportu vereceksin yaptiklari kendi ustlerine kalsin. Kis kis guluyorlardir.
          'Ufak' kalabileceklerini hiç sanmıyorum. Linkteki belgeseli izledin mi? Herkesin en az iki karısı var diyor bir tanesi..

Comment

Tamamen izledim. Turkiye imajinin oyle olmasinin ana sebepleri bu grup.

Comment

Working...
            X